Czym są uzupełnienia?

Uzupełnienie z włosów naturalnych, to alternatywa dla tych którzy borykają się z miejscową utratą włosów, a nie chcą nosić peruki. Uzupełnienia włosów, są bardzo łatwe w mocowaniu, umiejscowione na lekkiej siatce, dzięki czemu czujemy się komfortowo. Dodatkowo są bardzo trwałe i przewiewne, a co najważniejsze dokładnie przylegają do skóry głowy, gdzie występuje przerzedzenie włosów.

Sposób mocowania uzupełnienia

Uzupełnienie może być klejone do skóry na tak zwanej folii PU, czyli specjalnym dwustronnym plastrze, bądź mocowane za pomocą spinek zatrzaskowych. Zaletą uzupełnień, jest możliwość farbowania oraz poddawania innym zabiegom chemicznym.

Zalety uzupełnienia

Nasi klienci sami decydują jak ma wyglądać ich uczesanie. Mają do dyspozycji wybór gęstości, kolor, skręt, ułożenie i wszystkie inne możliwości związane z techniką fryzjerską. Specjalnie opracowane zabezpieczenia przedłużają żywotność każdego rodzaju uzupełnienia.

Przyukład uzupełnienia indywidualnego (odpowiada kształtowi miejsca braku włosów)


Staramy się, aby wykonane przez nas uzupełnienia włosów były dopasowane do klienta, a co za tym idzie, chcemy żeby osoba która je nosi miała poczucie posiadania własnych włosów. Mogą państwo uzyskać nową fryzurę na indywidualne życzenie i zamówienie.

Uzupełnienie

Uzupełnienia są wykonane na delikatnej siateczce. Zaletą tego rozwiązania jest łatwość dopasowania do swoich włosów i lekkość fryzury.


Copyright © 2016 Bogadar. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by W3layouts