Salon protez piersi i bielizny dla Amazonek

Nowoczesne protezy piersi

Każda z nas pragnie czuć się pięknie i kobieco, niekiedy jednak na drodze życiowej wyrastają przeciwności, które odbierają nam atrybuty kobiecości. Reakcja na utratę piersi bywa tak różna, jak różne jesteśmy my wszystkie.Idealnie dobrane protezy piersi zapewniają komfort podczas noszenia oraz poczucie bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli, co pozwala bardzo dobrze dopasować nasz produkt do naturalnej piersi pod kątem wymiaru i kształtu. Zapewniamy miłą i dyskretną obsługę.
rak piersi
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego przy ul.Kasprowicza 58 w Warszawie. W naszym salonie mogą Panie dobrać dla siebie najlepszą protezę piersi lub bieliznę, gdzie profesjonalna obsługa pomoże w dobraniu najwygodnieszego i najlepszego rozwiazania. Gwarantujemy szeroki wybór biustonoszy, gorsetów ortopedycznych oraz strojów kąpielowych. Mamy podpisąną umowę z NFZ dzięki temu realizujemy wnioski na refundację protez piersi. Wszelkie informacje odnośnie samej refundacji i zasad jej przyznawania i rezlizacji znajdą Państwo na naszej stronie pod linkiem: "Realizujemy wnioski NFZ"

rak piersi

Aby ułatwić Państwu zakupy realizujemy również zamówienia internetowe z całej Polski. Aby złożyć zamówienie należy przesłać symbol i rozmiar protezy lub stanika wraz z adresem i numerem telefonu na nasz adres: Bogadar: sklep medyczny i perukarstwo, ul. Jana Kasprowicza 58, 01-871 Warszawa, tel. 502 355 062, e-mail: biuro@bogadar.pl. Przyjęcie każdego zamówienia potwierdzimy na podany przez Państwa numer telefonu lub adres e-mail.Zobacz również

Copyright © 2023 Bogadar. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by W3layouts