Protezy piersi


Realizujemy zamówienia na protezy piersi z całej Polski (z refundacją NFZ i pełnopłatne)
Aby złożyć zamówienie należy przesłać symbol i rozmiar protezy wraz z własnym adresem i numerem telefonu na nasz adres: bogadar@op.pl lub SMS-em na nr 518 403 003 lub pocztą na adres Bogadar: sklep medyczny i perukarstwo, 01-871 Warszawa, ul. Kasprowicza 58

Przyjęcie każdego zamówienie potwierdzimy na podany przez Państwa numer telefonu lub adres.
Chcąc uzyskać dofinansowanie NFZ należy dostarczyć prawidłowo wypełniony i podpisany wniosek na protezę piersi dopiero po potwierdzeniu przez nas przyjęcia zamówienia.

Wszelkie dodatkowe informacje odnośnie samej refundacji i zasad jej przyznawania znajdą Państwo na naszej stronie pod linkiem: "Realizujemy wnioski NFZ"

Jak elektronicznie zrealizować zlecenie na protezę i skorzystać z refundacji NFZ w czasie trwania epidemii wirusa COVID-19?


Korzystasz z protezy piersi lub nakładki uzupełniającej?


Co 2 lata możesz otrzymać dofinansowanie NFZ. Jeśli potrzebujesz nowej protezy i nie wymaga to nowego doboru, możesz to zrobić na odległość.

Wystarczą 3 proste kroki:

1. Poproś swojego lekarza (np. rodzinnego) o wystawienie elektronicznego wniosku na protezę piersi kod: *P 092* w ramach TELEPORADY,

2. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz sms lub e-mail z wygenerowanym przez system e-ZWM numerem zlecenia.

3. Przygotujemy Twoje zamówienie.

Wystarczy, że podasz nam:

*Numer zlecenia*

*PESEL*

*Model i rozmiar dotychczas używany*

Uzgodnij z nami termin i odbierz zamówienie bez dodatkowych opłat w Warszawie na ul. Kasprowicza 58. tel: 502-355-062, 518-403-003, biuro@bogadar.pl lub wyślemy pocztą (całkowity koszt wysyłki to 18zł).

Uwaga!


Nie należy zdalnie zamawiać protezy jeżeli dotychczasowa była niewłaściwa i potrzebny jest nowy dobór. W takim przypadku zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Warszawie, ul. Kasprowicza 58
od poniedziałku do piątku w godzinach 9,00-18,00, a w soboty 9,00-15,00.Każda z nas pragnie czuć się pięknie i kobieco, niekiedy jednak na drodze życiowej wyrastają przeciwności, które obdzierają nas z atrybutów kobiecych. Reakcja na utratę piersi bywa tak różna, jak różne jesteśmy my wszystkie. Te z nas, które czują się z tego powodu mało atrakcyjnie i niekobieco mogą zastosować protezy piersi. Idealnie dobrane zapewniają komfort podczas noszenia oraz poczucie bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajduje się kilkanaście modeli, co pozwala bardzo dobrze dopasować nasz produkt do naturalnej piersi pod kątem wymiaru i kształtu. Zapewniamy miłą i dyskretną obsługę. Posiadamy umowę ze wszystkimi oddziałami NFZ honorujemy wnioski na peruki i protezy piersi.
Zapytaj nas też o:

Nakładki uzupełniające - łatwe w użyciu, samoprzylepne błyskawicznie ukrywają i wyrównują różnicę miseczki, przywracają symetryczną linię biustu. Do zastosowania po operacjach oszczędzających lub dużej zmianie wagi.Warto zobaczyć
Portale poświęcone wspieraniu Polskich Amazonek. Wydarzenia, spotkania i grupy wsparcia.


... i znów się sobie spodobasz...

Copyright © 2016 Bogadar. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by W3layouts