O nas

      W branży perukarstwo działamy od 1993r. wykonując wysokiej jakości peruki oraz uzupełnienia z włosów naturalnych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty gotowe jak i dopasowywane do indywidualnych potrzeb. Możemy się pochwalić dziesiątkami zrealizowanych już projektów zarówno dla klienta indywidualnego jak również na potrzeby wystaw, muzeów, spektakli teatralnych czy telewizyjnych. Nieszablonowe podejście, oryginalne patenty zapewniają jakość i trwałość naszych produktów.


      Posiadamy również ogromną gamę peruk z syntetycznych włosów; każda z nich to wysokogatunkowy produkt cenionych europejskich marek powstały na bazie włókien syntetycznych. Wspaniałe kolory, mnogość fasonów sprawia prawdziwą radość w ich wybieraniu i mierzeniu. Dobierzemy odpowiedni kolor oraz styl do każdego typu urody. Nasze peruki są często wykorzystywane przy różnych produkcji telewizyjnych takich jak show czy filmy lub seriale.


      W naszym asortymencie mamy także specjalistyczne preparaty do włosów syntetycznych i naturalnych. Polecamy produkty lecznicze i wspierające odrost włosów na bazie ekstraktów ziołowych włoskiej marki „MonRin”. Prawdziwym hitem jest również preparat do pokrywania przerzedzonych włosów mikro-włóknami zagęszczającymi fryzurę marki „NANOGEN”


      W naszej ofercie znajdą Państwo również produkty dla Amazonek. Protezy piersi i biustonosze znanych marek: Anita, Amoena, Afma, Thuasne, Silima. Wygodne eleganckie i trwałe.


      W celu zakupu bądź konsultacji zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego znajdującego się na terenie miasta Warszawa przy ul. Kasprowicza 58, gdzie dobierane w nie krępujących warunkach w przyjaznej i miłej atmosferze poprawi nastrój każdego klienta.

Kategorie:


... i znów się sobie spodobasz...

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
(22) 669 16 14 lub (+48) 502 355 062.
Można też do nas napisać bogadar@op.pl

Copyright © 2016 Bogadar. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by W3layouts